درباره ما

  • آرتان
  • همه چیز درباره آرتان
درباره آرتان

همه چیز در مورد آرتان

شرکت آرتان از سال 1397 در حوزه ارزهای دیجیتال سبدگردانی می کند و به لطف خدا توانسته است بازدهی مناسبی را برای سرمایه گذاران خود داشته باشد. تیم هدایت سرمایه آرتان از متخصصان با تجربه ای تشکیل شده است که در زمینه ساخت استراتژی و اتوتریدها شروع به فعالیت کرده و با توجه به تجربه به دست آمده اقدام به ساخت ربات اختصاصی در زمینه ترید ارز دیجیتال کرده است که این ربات با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم ژنتیک پیاده سازی شده و قابلیت انجام معاملات اتوماتیک در بازار ارزدیجیتال را دارد. متخصصان آرتان در حوزه برنامه نویسی ربات ، دستیار ترید ، اندیکاتور و ابزارهای ترید می توانند ایده و استراتژی های شما را در سریعترین زمان و با بهترین قیمت به سیستم مورد نیاز شما تبدیل کنند .

contact
عملکرد آرتان

اطلاعات جامع در مورد تیم هدایت سرمایه آرتان

amalkard

عملکرد آرتان

. تیم هدایت سرمایه آرتان علاوه بر اینکه به شما کمک می کند تا بتوانید در روش های مختلف سرمایه گذاری کنید و بازارهای مختلف را بهتر بشناسید و زمان ورود به هر بازار را به درستی انتخاب کنید همچنین سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را به شکل های مختلف و با توجه به محدودیت سرمایه شما انجام می دهد

bazdehi

بازدهی آرتان در چند سال اخیر

برای اطلاع از بازدهی و عملکرد ربات های اختصاصی تیم هدایت سرمایه آرتان به بخش هایلایت های اینستاگرام آرتان مراجعه کنید

artaan1

آرتان

در تیم فنی شرکت آرتان ما قادریم تمام نیاز شما در حوزه برنامه نویسی ربات های خودکار معامله گر ، دستیار تریدها ، اندیکاتور های شخصی و سیسستم های مدیریت ریسک و سرمایه را رفع کنیم و بهترین سیستم ها را برای شما در همه پلتفرم ها پیاده سازی کنیم.همچنین با توجه به تجربه بالای متخصصان آرتان شما می توانید در مورد استراتژی یا سیستم معاملاتی خود مشاوره بگیرید و عملکرد آنها را بهبود ببخشید. برای استفاده از این خدمات کافیست با شرکت تماس گرفته و برای وقت مشاوره اولیه و رایگان هماهنگی لازم رو انجام بدید.

artaan2

قرار دادهای آرتان

یکی دیگه از ویژگی های بارز تیم آرتان توانایی پیاده سازی قراردادهای هوشمند یا همان اسمارت کانترکت می باشد با توجه به نیاز شما و براساس تخصص وتجربه ای که در این زمینه دارد می تواند قرارداد هوشمند شما را پیاده سازی کند.

about-2
درمورد شرکت آرتان

اطلاعات بیشتر

شرکت آرتان با در نظرگرفتن نظریه های تحلیلگران و تریدر های حرفه ای و همچنین با استفاده از ربات ها و ابزاری های هوشمندی که دراختیار دارد، متخصصین بازارهای مالی را پایش و فرصت های معاملاتی خوب را شناسایی و با رعایت مدیریت ریسک و سرمایه حرفه ای برای شما ترید می کنند و شما نیاز به انجام هیچ کاری ندارید