تبدیل استراتژی به ربات

برنامه نویسی حرفه ایی ربات و ابزارهای ترید

تیم فنی شرکت آرتان از متخصصان با تجربه ای تشکیل شده است که در حوزه برنامه نویسی ربات ، دستیار ترید ، اندیکاتور و ابزارهای ترید می توانند ایده و استراتژی های شما را در سریعترین زمان و با بهترین قیمت به سیستم مورد نیاز شما تبدیل کنند.
متخصصان آرتان به تمام پلتفرم های معاملاتی و زبان های برنامه نویسی ترید از جمله زبان های mql4&mql5 که برای ساخت ابزارهای ترید در سایت تریدینگ ویومورد استفاده قرار میگیرد، مسلط هستند . همچنین در تیم فنی آرتان به زبان برنامه نویسی pinescript که زبان متخصص هوش مصنوعی و زبان یادگیری ماشین و زبان سطح بالای پایتون میباشد مسلط می باشند .بنابراین تیم فنی آرتان می تواند تمام نیاز های شما را در حوزه برنامه نویسی و ساخت ربات را برطرف کند و سیستم های مورد نیاز شما را با کیفیت و دقتی بالا طراحی و پیاده سازی کند.
ازجمله خدمات دیگر تیم آرتان انجام بک تست های دقیق ، جامع و حرفه ای است. حتما می دانید که بک تست های دستی دارای مشکلاتی از قبیل دقت پایین ، خطا در محاسبات ، اعمال نظر شخصی بدون رعایت اصول استراتژی و زمانبر بودن می باشد که متخصصان شرکت آرتان با برنامه نویسی استراتژی شما تست های فراوانی را در بازه های زمانی مختلف با دقت و سرعت بالا انجام می دهند و عملکرد استراتژی شما را به طور واقعی با داده های دقیق بررسی می کنند.
در تیم فنی شرکت آرتان ما قادریم تمام نیاز شما در حوزه برنامه نویسی ربات های خودکار معامله گر ، دستیار تریدها ، اندیکاتور های شخصی و سیسستم های مدیریت ریسک و سرمایه را رفع کنیم و بهترین سیستم ها را برای شما در همه پلتفرم ها پیاده سازی کنیم.همچنین با توجه به تجربه بالای متخصصان آرتان شما می توانید در مورد استراتژی یا سیستم معاملاتی خود مشاوره بگیرید و عملکرد آنها را بهبود ببخشید.
برای استفاده از این خدمات کافیست با شرکت تماس گرفته و برای وقت مشاوره اولیه و رایگان هماهنگی لازم رو انجام بدید