سرمایه گذاری

سرمایه گذاری

قطعا قبل از هر چیز باید بررسی کنیم که سرمایه گذاری چقدر در دنیای امروز مورد نیاز است.

رابرت کیوساکی در مورد سرمایه گذاری می گوید:

مهم نیست چقدر درآمد دارید بلکه مهم این است چه میزان از آنرا نگهداری می ‌کنید، این پول چقدر سخت برای شما کار می ‌کند و چند نسل آنرا برای شما نگه می ‌دارند.

قطعا سرمایه گذاری اگر در زندگی وجود نداشته باشد ادامه مسیر سخت می شود. با اطمینان می توان گفت که تمام ثروتمندان دنیا، در زمان زیادی از زندگی مشغول سرمایه گذاری بوده اند. سرمایه گذاری به شکل های مختلفی انجام می شود:

  • - سهام
  • - کسب و کار
  • - املاک
  • - کالاهای گرانبها
  • - اوراق بهادار
  • - صندوق های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری ارز دیجیتال نیز نوعی از سرمایه گذاری سهام است. زیرا امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ دنیا به جای قرار دادن سهام خود در بورس های معتبر، اقدام به تولید ارز دیجیتال خود کرده و آن را به مردم می فروشند.

یکی از مهم ترین مسائلی که باید توجه داشته باشید مقدار سرمایه است که برای سرمایه گذاری باید کنار بگذارید. قطعا اینکه یک فرد تمام سرمایه اش را روی یک بازار سرمایه گذاری کند کار عاقلانه ای نیست.(حتی بازارهای مطمئنی مثل املاک)

تمام مدل های سرمایه گذاری در بازه های مختلفی می توانند مفید باشند که باید در زمان مناسب انتخاب شوند.

تیم هدایت سرمایه آرتان به شما کمک می کند بازارهای مختلف را بهتر بشناسید و زمان ورود به هر بازار را به درستی انتخاب کنید.

همچنین ما در این مجموعه سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال را به شکل های مختلف با توجه به محدودیت سرمایه شما انجام می دهیم.

تیم هدایت سرمایه آرتان با استفاده از تیم مجرب در زمینه ساخت استراتژی و اتوتریدها از سال 1397 شروع به فعالیت کرده و با توجه به تجربه به دست آمده اقدام به ساخت ربات اختصاصی در زمینه ترید ارز دیجیتال کرده است. این ربات با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم ژنتیک پیاده سازی شده و قابلیت انجام معاملات اتوماتیک در بازار ارزدیجیتال را دارد.

در مجموعه آرتان شما می توانید در روش های مختلفی سرمایه گذاری کنید.


سرمایه گذاری ریالی با سود علی الحساب


در این نوع سرمایه گذاری مجموعه آرتان نسبت به سرمایه شما و مدت زمان سرمایه گذاری یک سود علی الحساب برای شما در نظر می گیرد. این سود علی الحساب با توجه به شرایط بازار و سودآوری شرکت می تواند بیشتر شود.
در این نوع سرمایه گذاری تمام سرمایه شما در برابر ضرر احتمالی تضمین می شود.


سرمایه گذاری ریالی با سود سهم الشراکت


در این روش شرکت آرتان در پایان هر ماه سود خالصی که بدست آمده را با مشتری و با توجه به درصد مشارکت از پیش مشخص شده تقسیم می کند. در این نوع سرمایه گذاری در صورت ضرر، شرکت آرتان و سرمایه گذار نسبت به درصد از پیش تعیین شده متحمل ضرر می گردند.


سرمایه گذاری دلاری (سرمایه گذاری ربات)


در این روش سرمایه گذار، در یکی از صرافی های معتبر (okx,binance,kucoin) اقدام به ثبت نام می کنند و سپس دارایی خود را به این حساب منتقل می کنند. دارایی سرمایه گذار باید به صورت تتر باشد. حداقل دارایی در این نوع سرمایه گذاری 5000 تتر می باشد.
در این مرحله سرمایه گذار در بخش تنظیمات اقدام به ساخت api key جهت ارتباط با ربات آرتان می کند. برای ساخت api key نیاز است که تیک read و trade زده شود تا ربات ما بتواند معاملات فرد را مدیریت کند. حتما توجه داشته باشید که تیک مربوط به withdraw را نزنید.
در این روش سرمایه گذاری شرکت آرتان به صورت 50-50 در سود و ضرر با شما شریک است. در این روش در پایان ماه سرمایه گذار باید به شرکت آرتان سود را واریز نماید و در صورتی که این کار را انجام ندهد برای ماه آینده ربات قطع می شود.

single-artwork

جدول بررسی روش های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری ریالی با سود علی الحساب سرمایه گذاری ریالی با سود سهم الشراکت سرمایه گذاری دلاری (سرمایه گذاری ربات)
تضمین عدم ضرر دارد ندارد ندارد
امکان برداشت سرمایه در وسط دوره ندارد دارد دارد
حداقل مدت سرمایه گذاری 3 ماه 1 ماه 1 ماه
حداقل سرمایه 100 میلیون تومان 100 میلیون تومان 5000 تتر
امکان افزایش سرمایه وجود ندارد در پایان ماه در پایان ماه